SpravodajstvoWindows

Sprístupnenie nového Správcu súborov vo Windows 10 sa pravdepodobne opäť odsunie na neskôr. Kedy sa ho dočkáme?

Pravdepodobne dôjde k odsunutiu sprístupnenia dlhoočakávaných dizajnových zmien vo Windows 10. Dočkať by sme sa ich mohli až v 2. kvartáli 2021

Ešte v priebehu marca tohto roka Panos Panay zdieľal video, v ktorom odkryl dlhoočakávané dizajnové zmeny vo Windows 10, ktoré súviseli s ponukou Štart, či novým Správcom súborov (pozn. redakcie: ide o výkonného a produktového riaditeľa spoločnosti Microsoft). Nižšie vo videu si môžete pozrieť iniciované zmeny, ktoré mnohých z nás potešili.

V priebehu uplynulých mesiacov sa tieto zmeny dostali do vývojárskych verzií Windowsu 10. Ako však upozorňuje portál mspoweruser.com odvolávajúc sa na portál thewincentral, plánované zmeny boli pravdepodobné odsunuté na neskôr.

Dlhoočakávané „oživenie“ Windowsu 10 pravdepodobne príde neskôr

Za týmito úvahami hovoriacimi o oneskorenom oficiálnom uvoľnení nových dizajnových zmien stojí to, že spoločnosť Microsoft presunula členov program  Windows Insider z kanálu PRE_REALEASE  do vetvy FE_RELEASE, z ktorej bolo mnoho nových funkcionalít vymazaných vrátane iniciovaných dizajnových zmien Správcu súborov.

Vskutku to vyzerá tak, že z vetvy FE_REALEASE bola odstránená značná časť nových funkcionalít vrátane úprav rozhrania. V praxi by sa to malo odzrkadliť v tom, že ďalšiu významnejšiu aktualizáciu Windowsu 10, ktorá prinesie výraznejšie zmeny, pravdepodobne uvidíme až v druhej polovici budúceho roka.

Samozrejme, lepšie dostať 1 veľkú a kvalitnú aktualizáciu, ako dve „pošramotené“ aktualizácie. Čo si myslíte o tejto témy vy? Dajte nám nižšie v komentároch vedieť.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close