Spravodajstvo

Prvý pohľad na sprievodcu nastavením Cortana reproduktora Harman Kardon

Portál Windowscentral sa nedávno pozrel na nové nastavenia Cortana reproduktora a odhalili aj nový Cortana Device Setup nástroj.

Aj keď sa zdá, že sa funkcie Cortana reproduktora budú dostupné na hardvéri od akéhokoľvek výrobcu, inštalačná aplikácia odkazuje len na vlastný reproduktor Harman Kardon, ktorého vydanie je naplánované na rok 2017.

Integrácia s ostatnými zariadeniami a aplikáciami

Sprievodca ukazuje povolenia, ktoré bude zariadenie požadovať, vrátane vašich osobných údajov, prístupu k systému Windows notifikácií, ale aj Skypu. Zdá sa, že z tohto zariadenia budete môcť volať, čo by mohlo byť veľmi užitočné. Integruje sa tiež s ostatnými zariadeniami a aplikáciami, ako je iHeartRadio a Cortana Devices SDK, ktoré boli oznámené už v decembri 2016.

Zatiaľ o Harman Kardon reproduktore nazývanom Invoke nevieme nič okrem jeho Cortana schopností. Pokiaľ ide o hardvérové ​​možnosti, špekuluje sa o Bluetooth, IR Blasteri podobnom tom na Xbox One S, či o podpore nastavení zvuku 7.1. Harman Kardon vyrába širokú škálu oslňujúcich, takmer futuristických zvukových zostáv, vrátane tohto sci-fi transparentného 3-dielneho systému reproduktorov a tiež rad prémiových bezdrôtových Bluetooth reproduktorov.

Dúfajme, že sa Invoke bude riadiť rovnakými dizajnovými pravidlami, keďže Harman Kardon je v audio odvetví veľmi uznávaný.

Zdroj: windowscentral.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close