SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Spotify prechádza do módu „údržby“. Dalo sa to čakať?

Vývojári stojaci za populárnou aplikáciou Spotify oznámili Windows používateľom v týchto dňoch nie moc milé správy, avšak na druhej strane oproti ostatným spoločnostiam sa čiastočne nesú v pozitívnom duchu.

Spoločnosť totiž ohlásila, že ich aplikácia Spotify nebude zatiaľ do budúcnosti dostávať nové funkcionality, ale na druhej strane prisľúbila, že bude aj naďalej prinášať aktualizácie, ktoré sa však budú už niesť len v duchu opráv a bezpečnostných záplat. Inými slovami to znamená, že Spotify sa dostáva do módu „údržby“.

„Spotify pre Windows Phone sa dostal do módu údržby. Preto budeme vypúšťať už len bezpečnostné aktualizácie pre aktuálnu aplikáciu Spotify a nebudeme prinášať žiadne nové funkcie či vylepšenia pre staršie zariadenia do budúcnosti. Používatelia však aj naďalej budú môcť využívať Spotify na podporovaných Windows Phone zariadeniach ako aj Spotify aplikácia zostane vo Windows Store.

Aj naďalej budeme úzko spolupracovať s Microsoftom, aby sme prinášali čo najlepšie používateľské skúsenosti na Windows platforme a priebežne budeme vyhodnocovať čo najefektívnejšiu cestu do budúcnosti.“

Na jednej strane nás mrzí, že Spotify už nebude do budúcnosti dostávať žiadne nové funkcionality, ale na druhej strane sme radi, že spoločnosť sa na samotnú platformu nevykašlala a prisľúbila podporu aplikácie aj do budúcnosti hoci sa jedná len udržiavanie funkčnosti aplikácie.

Spotify
Spotify
Developer: ‪Spotify AB‬
Price: Free

Zdroj: Spotify, vlastný (obrázok)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close