fbpx
APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Spotify dostane dlho žiadanú funkciu, ktorá službe chýba ako soľ

Zo Spotify sa už čoskoro stane „plnohodnotný“ prehrávač

Spotify bezpochyby patrí medzi najpopulárnejšie služby svojho druhu vo viacerých regiónoch sveta pričom výnimkou nie je ani ten náš. Hoci službu využívajú milióny používateľov, tak aj napriek tomu jej niekoľko funkcionalít chýba. 

Spotify ponúkne možnosť prehrávania lokálnych súborov

Portál xda-developers.com poukazuje na jednu z funkcií, ktorú spoločnosť aktuálne začala aktívne testovať. Ide konkrétne o možnosť prehrávania lokálnych súborov. Teda o hudbu, ktorá je uložená priamo v pamäti smartfónu.

Ako môžete vidieť nižšie v náhľade publikovanom známou reverznou vývojárkou Manchun Wong, tak aplikácia Spotify pre Android bude už pravdepodobne čoskoro podporovať prehrávanie hudby uloženej v internej pamäti zariadenia. 

Táto funkcia v podstate umožní používateľom synchronizovať svoju offline hudobnú knižnicu s aplikáciou a prehrávať hudbu bez potreby aktívneho internetového pripojenia, prípadne bez nutnosti „preskakovania“ medzi aplikáciami. Okrem iného by malo byť možné vytvárať aj playlisty pesničiek bez toho, aby tam boli nejaké obmedzenia. Inými slovami, Spotify umožní „pomixovanie“ online a offline hudby uloženej v pamäti smartfónu s hudbou uloženou prostredníctvom aplikácie.

Druhým dychom však treba dodať, že aktuálne nevieme povedať, kedy bude funkcia dostupnou pre všetkých používateľov. Podľa publikovaných správ, funkcia je aktuálne testovanou na malom množstve používateľov.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close