Xiaomi

Spoločnosť Xiaomi opäť prekvapuje ďalším produktom, o ktorom by ste povedali, že ho v jeho portfóliu nenájdete

Spoločnosť Xiaomi je známa svojou širokým záberom produktov cez viacero oblastí. S najnovším produktom – drvičom odpadkov však prekvapí určite mnohých.

Spoločnosť Xiaomi sa prostredníctvom crowdfundingovej kampane vrhla do financovania nového produktu Viomi, ktorý vychádza z kategórie produktov Mijia.

Viomi je produkt, ktorý ocení určite nejedná gazdina. Jedná sa totiž o drvič odpadu, ktorý možno nájsť pod umývadlom. Disponuje celkovo 4-úrovňami drvenia. V rámci popisu sa možno dočítať, že Viomi dokáže rozsekať na malé kúsky viacerých druhov potravín či odpadu. Počnúc škrupinkami od vajíčok, cez ovocie, kuracie kosti, rebrá, až rôzne druhy zeleniny.

 

Kapacita tohto drviča odpadu je 1290ml a výrobca tvrdí, že by mal pokryť nároky 5 až 8 člennej rodiny. Ovládateľný jediným tlačidlom, ktorým ho zapnete a zároveň vypnete. Čo sa týka ceny, tak by mal stáť 1799 Yuanov čo je prepočte zhruba 260 $.

Zdroj: XiaomiToday.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close