fbpx
SpravodajstvoXiaomi

Spoločnosť Redmi popri očakávanej vlajkovej lodi K20 pravdepodobne predstaví aj notebook

13. máj je dňom kedy by spoločnosť Redmi mala predstaviť vlajkovú loď Xiaomi Redmi K20. Okrem samotného samrtfónu by mal byť však predstavený ešte jeden produkt.

Predstaví Redmi nový notebook?

Spoločnosť Redmi doteraz mnoho produktov okrem smartfónov nepredstavila. Najnovšie debatu týkajúcu sa ďalšieho produktu, o ktorom aktuálne moc nevieme rozvíril známy leaker Sudhanshu Ambphode prostredníctvom sociálnej siete Twitter. Ten totiž uverejnil informáciu, že spoločnosť Redmi predstaví aj notebook.

Pravdivosť týchto informácií aktuálne nevieme potvrdiť, ale ani vyvrátiť. Na druhej strane treba povedať, že konkurencia nespí. Podobný krok urobila napríklad dcérska spoločnosť Honor, ktorá patrí pod krídla Huaweiu.

Vráťme sa však späť ku spoločnosti Redmi. Podľa aktuálnych informácií zariadenie Xiaomi Redmi K20 by malo poskytnúť výkon hodný drahších zariadení. Napríklad procesor Qualcomm Snapdragon 855, 48MP pop-up kameru a podobne.

Zdroj: via Gizmochina.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close