APLIKÁCIE A HRY

Spoločnosť Microsoft zavádza časovú OS v aplikácii fotografie všetkým používateľom Windowsu 10

Začiatkom roka Microsoft začal testovať novú funkciu v rámci aplikácie Fotografie na Windows 10 počítačoch, ktorá umožňovala jej používateľov rýchly pohyb v rámci fotografií prostredníctvom časovej osy v pravej lište. Prostredníctvom tejto lišty ste sa mohli rýchlo prerolovať fotografiami cez jednotlivé mesiace ako aj roky.

Časová OS v aplikácii Fotografie je dostupná pre všetkých Windows 10 používateľov

Funkcie bola dlhšie  dostupná v rámci okruhov Windows Insider a k včerajšiemu dňu ju začal Microsoft uvoľňovať aj pre všetkých ostatných používateľov, ktorí neboli zapojení v testovacích zostaveniach programu Insider. Update je dostupný pre používateľov, ktorí majú vo svojom počítači nainštalovanú verziu Windowsu 10 s buildom 1803.

aplikacia fotografie casova os
Zdroj: vlastný

Ak sa vám aplikácia neaktualizovala automaticky tak ju môžete upgradovať prostredníctvom odkazu nižšie.

Microsoft Photos
Microsoft Photos
Developer: ‪Microsoft Corporation‬
Price: Free+

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close