ANDROIDSpravodajstvoZariadenia

Spoločnosť Archos nám priniesla v novej štvorici telefónov aj bezrámikový model

Máme síce ešte nejakým čas, kým sa začne známy veľtrh IFA Berlin, no už teraz nám bolo predstavených mnoho kúskov. Rovnako je to už nejaký čas, odkedy sú za nami Consumer Electronics Show, ktorý sa konal v Las Vegas a Mobile World Congress, ktorý sa naopak konal v Barcelone. No spoločnosť Archos, ktorá je pôvodom z Francúzska, nám až teraz predstavila štyri nové modely telefónov.

Zatiaľ čo dva z nich sú príjemným prekvapením od tohto nízkorozpočtového výrobcu elektroniky, zvyšné dva pochádzajú z dielne Nubie, dcérska spoločnosť ZTE, prinášajúc svoju výrobnú silu a inovácie, čím môžeme ospravedlniť tento nezvyčajný čas uvedenia.

zdroj: androidcommunity.com

Túto štvoricu nám otvára najzaujímavejší Archos Sense 55S, ktorý je ďalším účastníkom honby za čo najtenšími okrajmi. Jeho cena je približne 249€ a ponúka 5,5“ Full HD displej zaberajúci pekných 78% prednej časti, 8 + 8MP duálny fotoaparát na zadnej strane, snímač odtlačkov prstov a 3,000 mAh batériu.

zdroj: androidcommunity.com

Druhým produktom je Archos-u je Sense 50X a ten je odolný voči škrabancom, prachu, pádom z výšky do 1 metra, 30 minútam ponorenia pod vodou či teploty od -20C° do +55C°. S krytím IP68 v sebe skrýva štvorjadrový MediaTek procesor, 3GB RAM a je vybavený operačným systémom Android Nougat.

zdroj: androidcommunity.com

Spolupráca s Nubiou priniesla modely mierené pre strednú triedu. Cena prvého z nich, Archos Diamond Alpha, sa u nás pohybuje pri 400 € a je za to dostať duálny 13MP fotoaparát (monochromatický + RGB) so senzorom Sony IMX286 na zadnej strane, 16MP prednú kameru, osemjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 652 SoC, 4GB RAM a 64 GB úložného priestoru.

zdroj: androidcommunity.com

Druhým z nich je dostupnejší Archos Diamond Gamma, ktorý bude dostupný približne za 220 €, nezaostávajúc ďaleko so svojím osemjadrovým Qualcomm procesorom 3GB RAM, 13MP zadným fotoaparátom a 3,000 mAh batériou.

Na našom trhu môžeme očakávať túto štvoricu už v júli tohto roku.

zdroj: pocketnow.com, androidcommunity.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close
Pracovné ponuky