SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Špičkový dron Xiaomi FIMI A3 s parádnym doletom a Full HD kamerou je opäť dostupný v bezkonkurenčnej zľave

Xiaomi FIMI A3: nepremeškajte akciu na špičkové drona s FULL HD kamerou, množstvo funkcií a dobou letu až po dobu 25 minút.

Zvažuješ kúpu dronu, no máš záujem o naozaj kvalitný kúsok, s ktorým spravíš naozaj parádne zábery? Ak medzi takýchto ľudí patríš, tento tip na kúpu je hlavne pre teba. Zrejme najlepší dron pod 300 eur, ktorým je práve Xiaomi FIMI A3, totižto aktuálne môžeš mať už za 255.07€ (+6,61€ poštovné s doručením do 6 dní z nemeckého skladu), čo je naozaj bezkonkurenčná cena. Bližšie špecifikácie nájdeš nižšie v článku.

Xiaomi FIMI A3 bez ďalších poplatkov

Kompaktný prémiový dron

xiaomi fimi a3 funkcie_opt
Zdroj: produktová fotografia

I keď dron Xiaomi FIMI A3 vyzerá na prvý pohľad celkom robustne, stále sa jedná o naozaj kompaktný dron s bohatou technologickou výbavou. Vďaka váhe iba  560 gramovrozmerom iba 285 x 229 x 69 mm ho môžete bezproblémovo zobrať aj na menej prístupné miesta.

Skvelý dolet a výdrž

Xiaomi FIMI A3
Zdroj: produktová fotografia

V útrobách dronu sa nachádza pomerne veľká batéria s kapacitou 2000 mAh, ktorá zabezpečuje naozaj vynikajúcu dobu letu na úrovni až do 25 minút. Dron pritom môže lietať až do  vzdialenosti 1 km od ovládača, pričom maximálna výška stúpania od ovládača je na úrovni až 500 metrov.

Navigácia a ovládanie na úrovni

xiaomi fimi a3 ovladac_opt
Zdroj: produktová fotografia

Pre vlastnú navigáciu využíva dron systémy GPS a Glonass, ktoré zabezpečujú naozaj bezproblémovú orientáciu priamo v teréne. Vďaka týmto systémom sa dron dokáže vrátiť späť na štartovaciu pozíciu v prípade, ak stratí spojenie s ovládačom. Samotný ovládač je pritom ďalší kus parádnej technológie. Ovládač totižto disponuje zabudovaným 4,3-palcovým displejom, ktorý slúži na živé premietanie videa z kamery drona. Ovládač zároveň môžeš prepojiť ku virtuálnej realite, poprípade ku externému monitoru. O stabilný prenos a ovládanie sa zase stará dvojica antén, ktoré využívajú rádiové frekvencie 2,4 GHz a 5,7-5,8 GHz  a to až na 40 rôznych kanáloch.

Úchvatné zábery z vtáčej perspektívy

Xiaomi FIMI A3_kamera
Zdroj: produktová fotografia

S týmto dronom sa nemusíte báť o kvalitu fotografií či natočených záberov. Video v rozlíšení  FullHD na 30 fps  je pri takomto type videa viac než postačujúci údaj. Samozrejme, kvalita fotografií je o čosi vyššia, pričom ich rozlíšenie je na úrovni až  3264 x 2448 pixelov. Všetky úchvatné zábery sa ti pritom ukladajú priamo na microSD kartu.

Pekná nádielka inteligentných funkcií

Xiaomi FIMI A3_mody lietania
Zdroj: produktová fotografia

Podobne ako väčšina drahších dronov, aj FIMI A3 ponúka množstvo inteligentných funkcií, vďaka ktorým dokáže spraviť dokonalé zábery aj úplný amatér. Spomenúť treba určite funkciu Follow Me, či Dronie, ktorá slúži na vytváranie selfíčiek zo vzduchu. Zaujímavé sú aj funkcie ako Fixed Wing Mode, ktorý nastavuje priamu trajektóriu letu, či funkcia Orbit, vďaka ktorej bude dron krúžiť nad sledovaným objektom.

Xiaomi FIMI A3 bez ďalších poplatkov

Dron Xiaomi FIMI A3 aktuálne kúpiš za najlepšiu cenu na e-shope TomTop.com, ktorý ho ponúka už za 255.07€. Za dopravu z nemeckého skladu zaplatíš iba pár eur navyše, no veľkou výhodou tejto dopravy je expresné doručenie do 6 pracovných dní, ako aj žiadne ďalšie poplatky vo forme DPH či CLA.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close