SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Špičkový 4K dron JJRC X12 s výdržou až 25 minút je aktuálne dostupný za cenu, aká tu ešte nebola

Ak sa plánuješ ponoriť do sveta záberov z vtáčej perspektívy, no hľadáš "poloprofesionálnu" alternatívu, si na správnom mieste

Dron JJRC X12 je spojením naozaj skvelých technických špecifikácií a viacerých inteligentných funkcií, ktoré výrobca JJRC tradične zabalil do kompaktného tela, pričom myslel aj na jeho dostupnosť. „Poloprofesionálny“ dron JJRC X12 bezproblémovo konkuruje tým najlepším dronom na trhu, no s cenovkou iba 218,63 eur (doprava z nemeckého skladu + 6,03 eur) ide o oveľa dostupnejšiu alternatívu, ako v prípade značiek DJI, či Hubsan.

JJRC X12 GPS

Prečo siahnuť práve po drone JJRC X12?

  • Špičková trojosová stabilizácia obrazu, ktorá zabezpečuje zábery bez akýchkoľvek vibrácií, či rýchlych zmien smeru.
  • Fotoaparát / kamera s úchvatným 4K rozlíšením a až 50-násobným digitálnym priblížením. S touto kamerou vám jednoducho neujde ani jeden detail.
  • Optické a GPS navádzanie – vďaka týmto dvom funkciám je dron bezproblémovo ovládateľný ako vnútri, tak aj vonku. Vďaka senzorom na spodnej strane dronu si dokáže dron „zoskenovať“ okolitý svet, takže vie samovoľne pristávať, vzlietať, či sledovať zvolený objekt. V prípade využitia vo vonkajšom prostredí je samozrejmosťou spomínané GPS.
jjrc x12 positioning
Zdroj: TomTop
  • Skvelou funkciou je možnosť streamovania živého videa priamo na váš smartfón, ktorý je možné pripojiť priamo na ovládač dronu. Smartfón stačí prepojiť pomocou 5 GHz Wi-Fi pripojenia, ktoré v tomto prípade zvláda prenášať obraz do vzdialenosti až 1 200 metrov.
  • Skladací dizajn si obľúbi naozaj každý amatérsky filmár. Dron zložíte behom niekoľkých sekúnd, pričom ho zmestíte do akéhokoľvek menšieho batohu.
  • Vysokokapacitná batéria zabezpečujúca až 25 minútovú výdrž vo vzduchu.
jjrc x12
Zdroj: TomTop

Dron JJRC X12 nájdeš aktuálne v najlepšej ponuke na e-shope TomTop.com, ktorý ho ponúka už za naozaj skvelých 218,63 eur. Čo sa dopravy týka, ak si objednáte dron z nemeckého skladu, priplatíte si ďalších 6,03 eur za poštovné. V prípade dopravy z nemeckého skladu sa však vyhnete poplatkom ako clo, či DPH. 

JJRC X12 GPS

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
JJRC X12 tip redakcie

Sponzorované

Články pod autorom „Sponzorované“ sú platenou inzerciou.
Close
Close