Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Špičkový 2K dron ZLRC Beast SG906 s lákavou cenovkou dýcha na krk aj násobne drahším konkurentom

Vďaka tomuto dronu sa môžeš spoľahnúť na dokonalé zábery z vtáčej perspektívy, pričom zaň nevyhodíš zbytočné stovky eur

Chceš sa konečne ponoriť do sveta dronov a záberov z vtáčej perspektívy, no nevieš, aký dron by bol vhodný pre úplného začiatočníka? Ak pokukávaš po stroji, ktorý by však nebol iba na nácvik letu, ale zároveň by zvládol natočiť aj naozaj úchvatné zábery v 2K rozlíšení (4K rozlíšenie fotografií), určite by si nemal prehliadnuť na prebiehajúcu akciu na e-shope TomTop.com, ktorý momentálne ponúka už za takmer 145 eur s doručením z nemeckého skladu špičkový 2K dron ZLRC Beast SG906, ktorý dobieha násobne drahších konkurentov. 

Dron ZLRC Beast SG906 za super cenu nájdeš na TomTop.com

Zaručená kvalita obrazu

Dron ZLRC Beast SG906 je vybavený špičkovou kamerou s 2K rozlíšením videa (štandardných 25 fps), no až 4K rozlíšením v prípade fotografií.  Skvelou výhodou je zachytávanie až 120° obrazu, takže do záberov vtesnáte naozaj veľký kus okolia. Počas natáčania určite poteší aj možnosť sklopenia kamery v rozmedzí až 60°, čo sa hodí aj pri vytváraní „kolmých“ záberov, či pri pristávaní. 

zlrc beast sg906_opt
Zdroj: TomTop.com

Zábery priamo v smartfóne

Keďže sa jedná už o niečo drahší dron, môžte počítať s pokročilejšími a lepšími funkciami, medzi ktoré určite patrí aj možnosť ovládania dronu priamo cez smartfón, ako aj možnosť živého streamovania videa prostredníctvom Wi-Fi pripojenia. Maximálna vzdialenosť dronu od ovládača je pritom na úrovni až 500 metrov, pričom streamovanie videa bude fungovať do vzdialenosti zhruba 400 metrov.

zlrc beast sg906 balenie_opt
Zdroj: TomTop.com

Dostatok šťavy za každých okolností

Ďalšou výhodou o niečo drahších modelov je aj výdrž batérie, ktorá býva častým nedostatkom lacnejších dronov. V tomto prípade je dron vybavený 7,4 V batériou s kapacitou 2 800 mAh, ktorá zaručuje chod po dobu až 25 minút. Treba však spomenúť, že toto balenie dronu ZLRC Beast SG906 obsahuje až 3 batérie, takže o zábavu máte postarané na viac ako hodinu. 

Obrovská dávka inteligentných funkcií

Ako sme už spomínali, dron ponúka naozaj veľké množstvo pokročilých funkcií, ktoré si určite zamilujete. Určite spomenieme automatické pristátie, návrat domovnasledovanie osoby, vytvorenie 360-stupňovej panorámy, či vytvorenie trasy v smartfóne.

Dron ZLRC Beast SG906 za super cenu nájdeš na TomTop.com

Dron ZLRC Beast SG906 (darček v podobe 2 prídavných batérií a plátené púzdro) nájdete na e-shope TomTop.com, ktorý ho ponúka už za vynikajúcich 140,24 eur s dopravou za 5,54 eur. Dron je však dodávaný z nemeckého skladu, takže sa môžte spoľahnúť na naozaj expresne rýchlu dopravu, ako aj na to, že už nebudete platiť ani cent navyše – žiadne clo či DPH.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close