SpravodajstvoWindows 10 Mobile

ŠPEKULÁCIE | „Snooze“, nová funkcia v prehliadači Microsoft Edge

Nová funkcionalita vo Windows 10, resp. vo Windows 10 Mobile Redstone 2 aktualizácii (zatiaľ nie je známy build) unikla prostredníctvom videa uverejneného portálom „Aggiornamenti Lumia“.  Na videu nižšie môžete vidieť funkciu pod názvom „Snooze“, ktorá s veľkou pravdepodobnosťou sa bude nachádzať v internetovom prehliadači Microsoft Edge.

Zatiaľ čo Snooze vyzerá že ma niečo spoločné s Alarmy, tak by sme sa mohli dočkať nových možností vytvárania pripomienok prostredníctvom Cortany priamo z internetového prehliadača.

Zatiaľ čo Microsoft pridal novú schopnosť vo Výročnej aktualizácii podpory telefonátov a fotografických pripomienok, tak v Redstone 2 aktualizácii to vyzerá tak, že bude k dispozícii aj vytváranie pripomienok v prehliadači ME, ktoré by mali slúžiť na pripomenutie nedokončených úloh vo vašom prehliadači.

Náhľad funkcie Snooze v prehliadači Microsoft Edge

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close