Spravodajstvo

Špekulácie | Acer pracuje na štyroch Windows Phone zariadeniach, dočkáme sa ich na IFA?

Dočkáme sa nových Windows telefónov od spoločnosti Acer? Podľa Roland-a Quandt-a áno. Quandt-o je redaktor zahraničného portálu Winfuture.de, ktorý priniesol ako prvý nepotvrdené informácie pripravovanom telefóne Acer Liquid M220, ktorý bol následne predstavený na Mobile World Congress 2015. Tentokrát priniesol informáciu prostredníctvom sociálnej siete Twitter, že Acer pracuje na ďalších štyroch Windows Phone zariadeniach, ktoré by pravdepodobne mohli byť predstavené na IFA 2015.

Acer_Windows_Phone

Len tak pre zaujímavosť, na IFA 2015 by sme sa mohli dočkať aj nových vlajkových lodí od Microsoftu, konkrétne Lumie 950 XL a jej zmenšenej verzie Lumie 950. Ak by vás zaujímali tieto spomínané mobilné telefóny od Microsoftu, ktorých sa pravdepodobne už čoskoro dočkáme, tak si môžete o nich prečítať viacej v článku „Microsoft Cityman, Talkman. Nové vlajkové lode a čo o nich musíte vedieť?“.

Čo na to vravíte, privítali by ste nového výrobcu Windows telefónov? My určite áno.

Zdroj: Twitter cez Neowin.net

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy
acer windows phone

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi najväčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close