fbpx
APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoZariadenia

SONY XPERIA XZ4 s trojitým fotoaparátom príde už koncom februára. Čerešničkou na torte je 52MPx kamera

Spoločnosť Sony predstaví viacero smartfónov už čoskoro, vátane high-end zariadenia už 25. februára na MWC 2019. Jedným z nich by mohol byť aj Sony Xperia XZ4.

Správy, zverejnené pred niekoľkými dňami naznačujú, že zadná strana zariadenia by mohla disponovať 3 kamermami. Obrázok zverejnený na japonskom blogu Sumahoinfo zobrazuje predpokladanú trojitú konfiguráciu fotoaparátu Xperia XZ4:

Zdroj: gizchina.com

Na čo sa môžeme tešiť ?

Predpokladá sa, že hlavná kamera uprostred bude používať 52MP snímač so šošovkou f / 1,6. Telefón bude tiež vybavený s 16-palcovým teleobjektívom so šošovkou f / 2,6 a snímačom ToF (Flight Time), ktorého cieľom je zlepšiť automatické zaostrovania telefónu.

Špekulácie tiež tvrdia že Sony Xperia XZ4 bude osadená veľkou 6,5-palcovou OLED obrazovku s ultra vysokým pomerom strán 21: 9 a rozlíšením 1440 × 3360 pixelov. Taktiež by nemala chýbať podpora obsahu HDR.

Xperia XZ4 zrejme príde s Qualcomm Snapdragon 855 a minimálne 6 GB pamäte RAM a 128 GB pamäte ROM. Telefón bude pracovať so systémom Android 9 Pie a veľkou batériu s kapacitou 4 400 mAh.

Zdroj: gizchina.com


Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy
Close
Close