SpravodajstvoTECHNOLÓGIEZariadenia

Sony – Xperia X je výhodnejšia ako kedykoľvek predtým!

Sony Xperia X znižuje svoje ceny. A to iba pár mesiacov po tom, ako v Spojených štátoch ohlásila oficiálny dátum svojho vydania. Tento telefón bol pôvodne ohlásený už vo februári s pomerne vysokou cenou. Pôvodná cena Xperie X bola $ 549,99 ale teraz bola znížená u viacerých predajcov.

Napriek tomu že Xperia X nebola práve najtopkovejším produktom od spoločnosti Sony, stále má čo ponúknuť. Aj keď na cenu $ 549,99 sa očakáva niečo o trochu viac. Telefón ponúka iba 3 gigabajty operačnej pamäte a Snapdragon 650.

Ideálny čas na nákup Sony!

Pre tých, ktorí uvažujú o jeho kúpe máme skvelé správy. Ceny Xperia X rapídne poklesli. Cena u viacerých obchodníkov je momentálne $499,99.

Kým o kvalite Xperia X sa dá neustále polemizovať, iní výrobcovia svoju kvalitu výroby značne vylepšili a ponúkajú oveľa lepšie telefóny za nižšie ceny. Ale ak hľadáte práve Sony, práve teraz je na nákup najvhodnejší čas. Xperiu X môžete nájsť na stránke Amazon, ako aj u ďalších predajcov.

Zdroj: neowin.net

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close