Pracovné ponuky
ANDROIDSpravodajstvo

Sony sprístupňuje službu Remote Play pre všetky Android zariadenia

Služba Sony Remote Play už nie je exkluzívne dostupná len pre smartfóny Sony Xperia. Spoločnosť ju sprístupňuje pre všetky Android zariadenia.

Spoločnosť Sony prostredníctvom svojho blogu  oficiálne ohlásila, že sprístupňuje službu Remoty Play pre všetky Android zariadenia s Androidom vo verzii 5.0 alebo vyšším. Do tejto chvíle bola služba Remote Play dostupná len pre smartgóny Sony Xperia.

Sony Remote Play

Sony Remote Play je služba, ktorá umožňuje streamovanie hier z PS4 priamo do Vášho mobilného zariadenia. Na to, aby ste ju mohli aktívne využívať je potrebné si stiahnuť z obchodu Google Play aplikáciu Remote Play 4 (odkaz na aplikáciu nájdete ju nižšie).

Okrem samotnej podpory služby pre ďalšie zariadenia, nová verzia aplikácia prináša aj podporu bezdrôtových ovládačov DualShock 4 prostredníctvom rozhrania Bluetooth pre Remote Play, a to ako pre Android, tak aj pre iPhone zariadeniach. Táto funkcia je dostupná pre smartfóny s verziou Androidu 10 a iOS 13.

PS4 Remote Play
PS4 Remote Play
Price: Free

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close