Spravodajstvo

Snapchat aplikácie boli vymazané z obchodu

Z neznámych dôvodov spoločnosť Microsoft včera vymazala zo svojho obchodu s aplikáciami pre Windows Phone populárnu aplikáciu 6snap a všetky ďalšie Snapchat aplikácie od tretích strán. Ani Microsoft ani Snapchat ešte nekomentovali túto udalosť.

Jedine autor populárnej aplikácie 6snap, Rudy Huyn, zverejnil dva statusy na sociálnej sieti Twitter: „6snap has disappeared as well as all snapchat apps on store. I will work closely with Microsoft now to convince snapchat to change its mind“ a „I receive a lot of questions about it: No official Snapchat app is planned. So just keep 6snap on your phone or use an other service“.

Vyzerá to teda tak, že sa nepotvrdili správy z posledných dní podľa ktorých mala spoločnosť Snapchat pripravovať aplikáciu pre WP. Pre mnohých používateľov bude zrejme chýbajúci Snapchat klient problém. Ak aj vy patríte k používateľom Snapchatu a máte nainštalovanú niektorú z aplikácií, odporúčam aby ste ju neodinštalovali a ani nespravili reštart do továrenských nastavení na telefóne, inak by ste mohli aplikáciu stratiť nadobro. Ak ste si aplikáciu nestihli nainštalovať alebo ste ju stratili, používateľom WP sa naskytá niekoľko alternatív:

1. Skype Qik

2. Cyber Dust

3. 6sec

Zdroj: Windowscentral.com.

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close