SamsungSpravodajstvo

Smartfóny zo série Samsung Galaxy S20 odhalené na ďalších fotografiách. Očakávať môžme masívne vystupujúce fotoaparáty

Do predstavenia nových vlajkových smartfónov od juhokórejského Samsungu zostáva už naozaj iba zopár dní

I keď smartfóny zo série Galaxy S20 ešte spoločnosťou Samsung oficiálne predstavené neboli, už dnes poznáme veľkú časť kľúčových špecifikácií. Od úniku prvých informácií prešlo už zopár mesiacov a počas tejto , pomerne dlhej doby, sme si mohli už niekoľkokrát prehliadnuť aj viaceré fotografie, či rendre pripravovaných smartfónov zo série Galaxy S20. Tentokrát sa však fanúšikom juhokórejského výrobcu naskytla možnosť prezretia si všetkých pripravovaných smartfónov bok po boku.

„Traja mušketieri“ od Samsungu

Najnovšia fotografia zadných strán pripravovaných smartfónov Galaxy S20, Galaxy S20+ a Galaxy S20 Ultra sa údajne objavila na sociálnej sieti Twitter, no ako prvý o nej informoval zahraničný portál Sam Mobile. Fotografia s rozmazanými fotoaparátmi a nálepkami na zadnej strane ale prezrádza najmä veľkosť výstupkov pre fotoaparát, ako aj rozmery samotných segmentov pre zadné fotoaparáty.

galaxy s20 lineup bok po boku zadna strana
Zdroj: Sam Mobile

V prípade smartfónov Galaxy S20 a Galaxy S20+ môžme hovoriť o bežnom odsadení fotoaparátov, no odstúpenie fotoaparátovej časti vyzerá v prípade modelu Ultra naozaj „cez čiaru“ a je pravdepodobné, že si príliš fanúšikov nenájde. Samozrejme, fotografiu nemôžme považovať za 100-percentný odraz reality, keďže rozmazané fotografie nepôsobia úplne „dôveryhodným“ dojmom.

Všetky doposiaľ známe informácie o smartfónoch zo série Galaxy S20 nájdeš priamo na našom webe.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close
Pracovné ponuky