ANDROIDZariadenia

Smartfón Redmi Note 5 sa predáva lepšie ako teplé rožky! Xiaomi sa chváli, že predalo už viac ako 5 miliónov kusov

Určite niet pochýb o tom, že sa čínskej spoločnosti Xiaomi opäť začalo dariť. Nie je to tak dávno, čo predaje smartfónov u tohto dnes už svetovo známeho výrobcu mobilných telefónov klesli, no zdá sa, že spoločnosť robí všetko preto, aby Xiaomi dosiahlo čo najväčšie predaje. Dôkazom je aj množstvo cenovo dostupných, no dobre vybavených smartfónov, ktorým je určite aj Xiaomi redmi Note 5 a Redmi Note 5 Pro.

Xiaomi smartfóny sa predávajú ako teplé rožky

Spoločnosť Xiaomi teraz oznámila ďalší predajný hit. Xiaomi totiž zaznamenalo až 5 miliónov predaných smartfónov Redmi Note 5 a Redmi Note 5 Pro v Indii, čo je veľmi skvelé číslo. Len pre porovnanie, v minulom roku spoločnosť predala 5 miliónov smartfónov Redmi Note 4, no až do augusta. Xiaomi tak jasne napreduje a aktuálne sú predaje nových modelov výrazne väčšie.

Čínsky výrobca sa aktuálne svojimi predajmi chváli aj na sociálnych sieťach. Mimochodom, len za prvé tri minúty, ako Xiaomi začalo predávať smartfón Redmi Note 5, výrobca zaznamenal až 300 000 predobjednávok v Indii. Spoločnosť Xiaomi takýto rýchly predaj nazvala ako „Najväčší predaj v histórii Indie“. Samotný model Xiaomi Redmi Note 5 je populárny aj na Slovensku. Za svoju cenovku 200 €, ponúka veľmi zaujímavú výbavu, vrátane veľmi silnej batérie, kovovej konštrukcie či veľkého displeja.

zdroj: Twitter, obrázok: Twitter – Xiaomi

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Pridaj komentár

Close
Close