Spravodajstvo

Smartfón Xiaomi Mi A2 sa objavil v e-shope. Poznáme cenu ako aj špecifikácie. Revolúcia to však nebude

O spoločnosť Xiaomi netreba nikomu určite zvlášť predstavovať. Jedná sa totiž o jedného z najväčších technologických gigantov, ktorému mnohí dávajú prívlastok „čínsky Apple“. Tento prívlastok si spoločnosť „zarobila“ tým, že na trh prináša v pravidelných intervaloch  nové a nové zariadenia s najnovsími technologickými vychytávkami a to nie len v oblasti smartfónov.

Najnovšie sa v zahraničnom obchode Digitec.ch objavil smartfón Xiaomi Mi A2, na ktorého oficiálne predstavenie si ešte niekoľko týždňov počkáme (predstavený by mal byť koncom júla). Smartfón na prvý pohľad nabitý silným hardwarom však neprinesie žiadny výrazný posun vpred. Veď posúďte sami.

Xiaomi Mi A2 sa objavil v obchode
Zdroj: XiaomiToday.com

Špecifikácie zariadenia Xiaomi Mi A2

  • 5,99“ FULL HD+ displej s pomerom strán 18:9.
  • Procesor Snapdragon 660.
  • Operačná pamäť 4GB/6GB a interné úložisko 64GB/238GB.
  • Duálny fotoaparát s rozlíšením 20MPx a 12MPx. Predný fotoaparát s rozlíšením 20MPx.
  • Kapacita batérie s 3010mAh s podporou technológie Quick Charge 3.0. Nechýba ani USB Type – C Port.
  • Spôsob autentifikácie pomocou tváre alebo cez skener odtlačku prstov.

Ako zo špecifikácií možete vidieť tak sa jedná parametrovo rovnaký smartfón ako je Xiaomi Mi 6X. Jediným rozdielom je to, že v tomto prípade by smartfón mal získať čistý OS Android (One).

Zdroj: XiaomiToday.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close