SpravodajstvoXiaomi

Smartfón s fotoaparátom pod displejom od Xiaomi sa objavuje na ďalšom videu

Môžu sa fanúšikovia spoločnosti Xiaomi tešiť na ďalšie zaujímavé zariadenie, ktorým určite predbehne konkurenciu?

Spoločnosť Xiaomi len prednedávnom na sociálnych sieťach oficiálne predstavila 3. generáciu technológie fotoaparátu umiestneného pod displejom, ktorá by sa mohla na prvé smartfóny dostať už v budúcom roku. Pokročilá technológia bude určite technologickým výdobytkom, ktorý v budúcnosti uvidíme vo veľkej väčšine drahších zariadení. Aktuálne však ide iba o exkluzívnu technológiu, ktorá je zatiaľ iba v plienkach. Najnovšie informácie však naznačujú, že prvého zariadenia s touto technológiou by sme sa mohli dočkať omnoho skôr, ako sme očakávali.

Špeciálna verzia smartfónu Mi 10 Ultra

Nie je to tak dávno, čo Xiaomi predstavilo svoj nový vlajkový smartfón s označením Mi 10 Ultra. Najmodernejšie technológie, špičkový fotoaparát a neprekonateľný výkon však nie sú zrejme všetko, čo by mohla spoločnosť Xiaomi v tomto roku predstaviť svojim zákazníkom. Ako informuje portál Gizchina.com, len včera sa na sociálnej sieti Twitter objavilo video zverejnené Sahilom Karoulom, ktoré zachytáva údajnú špeciálnu verziu smartfónu Mi 10 Ultra.

Ako môžete sami vidieť, smartfón vyzerá na prvý pohľad úplne identicky, ako stále čerstvá vlajková loď Mi 10 Ultra. Jediným viditeľným rozdielom je práve chýbajúci výrez pre predný fotoaparát, ktorý je v tomto prípade ukrytý priamo pod displejom. Podľa spomenutého leakera by takýto smartfón mohol prísť na trh už behom októbra, poprípade novembra, no treba spomenúť, že existenciu takéhoto zariadenia zatiaľ nepotvrdzujú žiadne certifikácie, či priamo vyhlásenia predstaviteľov spoločnosti Xiaomi.

Podrobné informácie o novej technológii fotoaparátu pod displejom smartfónu od spoločnosti Xiaomi nájdete v našom nedávnom článku.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close