fbpx
SpravodajstvoTECHNOLÓGIEZariadenia

Smartfón, ktorý vydrží celý týždeň na jedno nabitie? Energizer má riešenie vo forme smartfónu s 18 000mAh batériou

Známy výrobca batérií, Energizer, plánuje na konferencii MWC 2019 predstaviť celú armádu nových smartfónov. Dokopy sa má jednať až o 26 debutových smartfónov novej generácie, ktoré majú konkurovať najmä menej známym značkám. Výrobca batérií vo svete smartfónov určite nie je nováčikom, no o väčšine smarftónov od tohto výrobcu ste zrejme nikdy nepočuli. Energizer sa preto prediera do popredia ľudí najlepšie ako vie a to neuveriteľnou výdržou batérie vo svojich smartfónoch. Tá v najnovšom vlajkonosičovi narastie až na neuveriteľných 18 000mAh, čo by vám malo stačiť na celý týždeň na jedno nabitie.

Energizer ide s trendmi

I keď nám výrobca ešte smartfóny oficiálne nepredstavil, už dnes poznáme množstvo technických špecifikácií, takmer o všetkých radách smartfónov, ktoré Energizer plánuje predstaviť. Výrobca batérii plánuje predstaviť množstvo nových smartfónov spadajúcich pod rady Ultimate, Energy, Hardcase a Power Max. U väčšiny smartfónov bude pozorovateľné využitie najmodernejších trendov, podobne, ako to robí väčšina menej známych výrobcov.

energizer samrtfon vysuvacia kamera
Zdroj: Gizmochina

Energizer plánuje svoje zariadenia vybaviť vrchnými výrezmi v displeji, ako aj vysúvacími selfie kamerami, samozrejme, závisí od danej rady smartfónov. Výrobca ale siahol aj po dvojitých, dokonca aj po trojitých hlavných fotoaparátoch. Väčšina modelov bude podľa všetkého disponovať procesormi od spoločnosti MediaTek, čiže nemôžme očakávať enormný výkon vlajkových lodí, no procesory by mali bezproblémovo postačovať pre smartfóny strednej a nižšej cenovej kategórie. Nakoniec treba určite spomenúť aj batériu, ktorá nebude vo všetkých prípadoch taká gigantická, ako by človek od tejto spoločnosti čakal. Majitelia najlacnejších modelov, napríklad Ultimate U5570Sv, si budú musieť vystačiť s klasickou 3000mAh batériou, čo určite nie je málo, no je to dostatok šťavy akurát tak na jeden deň. Vrcholným modelom, čo sa veľkosti batérie týka, bude už spomínaný nástupca minuloročného Power Max P16K Pro, ktorý ponúkne až 18 000mAh batériu.

Zdroj: gizmochina.com, úvodný obrázok (gizmochina.com)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy
Close
Close