NovinkyTIP REDAKCIEZariadenia

Toto je najlepší smartfón pod 100€ s FULL HD displejom a 8-jadrovým procesorom od spoločnosti Qualcomm!

Smartfóny sú každodennou súčasťou našich životov a čoraz viac sa stávajú nie len pracovnými nástrojmi, ale aj zariadeniami slúžiacich na zábavu. Najmä v prípade zariadení, ktoré slúžia aj za účelom zábavy si mnohokrát musíme priplatiť nemalé peniaze. To však nie je prípad tohto zariadenia, ktoré vám dávame do pozornosti – LeTV LeEco S3.

LeTV LeEco S3 je jedným z najvýkonnejších smartfónov do 100€

Spoločnosť LeEco sa pomaly, ale isto prediera do popredia aj v našich končinách, dôvod je jednoduchý – dostupné a vo svojej cenovej kategórii patria medzi tie najvýkonnejšie zariadenia. Veď posúďte sami.

LeEco S3 – jeden z najvýkonnejších smartfón pod 100€

LeTV LeEco S3 ponúka veľký  5,5“ IPS LCD displej s FULL HD rozlíšením, teda 1920 x 1080 bodov s tenkými rámčekmi okolo displeja. V „čele“ zariadenia nájdeme okrem senzorov (napríklad senzor okolitého svetla) a mikrofónu ešte 8MPx fotoaparát. V „brade“ zariadenia nájdeme trojicu podsvietených tlačidiel.

Zdroj: Youtube (Phonedog)

Zadná strana, ktorá je kovová ponúka okrem skeneru odtlačku prstov aj 16MPx fotoaparát s podporou viacerých technológií, ako je napríklad automatické zostrovanie, optická stabilizácia (OIS), technológiu HDR a dokonca aj PDAF. Nechýba ani duálna flash dióda.

Zdroj: Youtube (Phonedog)

Prejdime však na hardware, ktorý v cenovej kategórii okolo 100€ nemá takmer žiadneho relevantného konkurenta – 8-jadrový procesor Qualcom Snapdragon 652, 3GB operačnej pamäte RAM v kombinácii s 32GB úložným priestorom a grafickým čipom Adreno 510. Inými slovami zariadenie sa nezľakne ani náročnejších úloh.

Smartfón ponúka ďalej Bluetooth štandard vo verzii 4.1, LTE podporu, USB Type – C konektor, podporu rýchleho nabíjania či dvoch aktívnych SIM kariet. O chod zariadenia sa stará akumulátor s kapacitou 3000mAh.

Prejdime však k cene zariadenia, ktorá je dych vyrážajúca. Smartfón je totiž dostupný za menej ako 85€ pričom spolu s poštovným a poistením pred možným doplácaním CLA a DPH, vrátane expresného dodania do 4 pracovných dní od expedovania stojí menej ako 106€ (v rámci typu dopravy „Expedited Express“ je potrebné odkliknúť možnosť „Add duty & tax insurance to your order“).

Zdroj: vlastný

Ak Ťa smartfón zaujal tak ti odporúčame túto časovo limitovanú akciu využiť čo najskôr. Čoskoro bude totiž končiť.

LeEco S3 – jeden z najvýkonnejších smartfón pod 100€

Zdroj: vlastný, obrázky: Youtube

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close