Spravodajstvo

Spoločnosť OnePlus sa chystá vrhnúť do boja v segmente chytrých TV. Podarí sa im podľa vás uspieť?

OnePlus je pre mnohých spoločnosťou, ktorá sa primárne bežným používateľom spája so smartfónmi. Jej telefóny totiž patria medzi najvýkonnejšie zariadenia na trhu so skvelou cenovkou. Najnovšie, CEO spoločnosti Pete Lau bol vyspovedaný portálom Business Insider, v rámci ktorého odhalil niekoľko budúcich plánov spoločnosti.

Spoločnosť OnePlus chce podľa slov CEO priniesť „hlbšie prepojenie ľudských skúseností“. Na tejto ceste by spoločnosti mala dopomôcť nová chytrá TV, ktorá bude ak ako v prípade smartfónov patriť do segmentu prémiových zariadení.

„Pre väčšinu z nás existujú štyri hlavné prostredia, ktoré zažívame každý deň: domov, pracovisko, dochádzanie do práce a na cestách. Domov – možno najdôležitejšie prostredie – sa práve začína tešiť z výhod inteligentného pripojenia.

Chceme priniesť domáce prostredie na ďalšiu úroveň inteligentného pripojenia. Aby sme to dosiahli, budeme vytvárať nový produkt prvotriednej vlajkovej lode OnePlus, kvality obrazu a zvukových zážitkov, aby sme mohli bez problémov spojiť domov.“

V rámci rozhovoru CEO spoločnosti však nechcel bližšie špecifikovať konkrétne vlastnosti chystanej TV. Jediné čo povedal je, že príde s 4K rozlíšením a HDR. Televízor by mal na trh doraziť niekedy v budúcom roku.

„Toto je obrovský krok v ceste OnePlus, ale ako každý krok na ceste, tak aj tento sme prijali s intenzívnym posúdením a úvahami. Existujú veľké výzvy pri presadzovaní nových hraníc v oblasti technológií a inovácií, ale ešte väčšie naplnenie v stretnutí s ľuďmi na celom svete, ktoré každý deň ovplyvňujú naše produkty…“

Zdroj: AndroidCentral.comxda-developers.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close