SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Smart hodinky za neuveriteľných 20 eur s kopou skvelých funkcií? Číňania ukazujú, že sa to naozaj dá

Číňania opäť raz ukazujú, že aj za naozaj malý obnos peňazí, sa dá vytvoriť naozaj krásny a funkčný produkt. Inteligentné hodinky V11 sú jednoducho skvelé pre nenáročných používateľov, ktorí si nepotrpia na značku, no zároveň si chcú vychutnávať benefity inteligentných hodiniek po celý deň. 

Skvelú akciu na inteligentné hodinky V11 nájdeš na Cafago.com

Krásny veľký displej

Ako prvý si na hodinkách zrejme všimnete naozaj masívny displej s uhlopriečkou 1,3 palca a rozlíšením 240 x 240 pixelov. Vďaka technológii IPS je displej ľahko čitateľný aj za zlých svetelných podmienok, čiže sa nemusíte báť o to, že počas behu na displeji hodiniek jednoducho nič neuvidíte. 

Monitorovanie tepu po celý deň

Zdroj: Cafago

Hodinky aj napriek svojej nízkej cene disponujú zabudovaným optickým senzorom tepu, ktorý stráži vaše srdce po celý deň. Vo svojom smartfóne tak môžete pozorovať analýzy z celého dňa, vďaka čomu si viete dokonale naplánovať čas, kedy je najlepšie vykonávať športovú aktivitu. 

Dokonalá analýza spánku

Spoločne s neustálym sledovaním vašej srdcovej aktivity máte k dispozícii aj monitoring kvality spánku, ktorý taktiež vytvára v aplikácii pre smartfón výborné analýzy. Hodinky taktiež disponujú ďalšími inteligentnými funkciami, vďaka ktorým máte neustále prehľad o prejdenej vzdialenosti, počte krokov, počte spálených kalórií, či vzdialené spúšťanie fotoaparátu na smartfóne. Samozrejmosťou je posielanie push notifikácií priamo na obrazovku hodiniek, vďaka hlbšiemu prepojeniu hodiniek so smartfónom prostredníctvom bezdrôtového pripojenia Bluetooth 4.0. 

Zdroj: Cafago

Vhodné pre akýkoľvek šport

Na záver treba určite spomenúť aj možnosť ľahkej a rýchlej výmeny náramku, čo sa môže hodiť pri vybraných športoch, napríklad ako plávanie. Plavcov určite poteší aj certifikácia IP67, ktorá postačuje na klasické plávanie v bazéne, či jazere. 

Hodinky sú aktuálne v ponuke partnerského zahraničného e-shopu Cafago.com za naozaj vynikajúci akciovú cenu 20,89 eur. Samozrejmosťou je bezplatná doprava. Akcia sa vzťahuje na všetky farebné prevedenia. 

Skvelú akciu na inteligentné hodinky V11 nájdeš na Cafago.com

Pozámka redakcie: Ceny uvedené v článku sú platné ku dňu jeho publikovania

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Cafago)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy
Close
Close