Spravodajstvo

Služba Uber sa už čoskoro vráti do Bratislavy. Konečne! Šoférov láka na extra zárobok

Jedna z najpopulárnejších carsharingových služieb na svete hlási opätovný návrat do nášho hlavného mesta. Reč je o službe Uber, ktorá sa z Bratislavy vytratila po právnych sporoch s taxikármi a hlavným mestom. Uber sa ale po zmene legislatívy opäť hlási „do služby“ s čiastočne upravenými podmienkami. Bývalých vodičov a zákazníkov služby Uber o tom informovala priamo spoločnosť prostredníctvom hromadného emailu.

Uber láka nových vodičov na zaujímavý finančný bonus

S návratom Uberu prichádza aj jedinečná šanca získať odmenu €100 za prvých 50 jázd, ktoré dokončíš počas prvých štyroch týždňov po spustení služby v Bratislave.

Samozrejme, jazdenie pre Uber už nebude také jednoduché ako voľakedy. Zmena legislatívy sa dotkla aj viacerých potrebných dokumentov, ktoré musí každý vodič doplniť do svojho osobného profilu. Uber taktiež deklaruje, že pre dokončenie registrácie môže potencionálny vodič navštíviť podporu služby Uber aj osobne. Na mieste by mu taktiež mali byť poskytnuté bližšie informácie o nových funkciách a krokoch, ktoré musí vodič vykonať pred zapojením sa do „Uberáckej“ komunity.

Uber sa vracia do Bratislavy
Zdroj: vlastný

Aktuálne ale Uber neprezradil presný dátum návratu. Spoločne s dátumom si počkáme aj na ďalšie informácie, ktoré sa budú týkať nie len zmien v službe.

Zdroj: vlastný, Uber, úvodný obrázok (vlastný)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Uber Uber v Bratislave
Close
Close