Pracovné ponuky
SpravodajstvoTIP REDAKCIEXiaomi

Slúchadlá Xiaomi Haylou GT1 Pro sú pre Slovákov opäť dostupné za skvelú cenu

Xiaomi Haylou GT1 Pro ponúkajú výdrž na úrovni až 26 hodín. Konkurenta im v tejto cenovej kategórii budete hľadať márne

Slúchadlá Xiaomi Haylou GT1 Pro sú aktuálne jedny z najlepších bezdrôtových slúchadiel do 50 eur, ktoré momentálne nájdete na trhu. Vďaka naozaj dlhej výdrži batérie, najnovších štandardom a skvelej cene iba 23,68 eur sú jednoducho jasným favoritom na kúpu. 

Slúchadlá Xiaomi Haylou GT1 Pro za skvelú cenu nájdeš na Cafago.com

Xiaomi Haylou GT1 Pro

Slúchadlá Haylou GT1 Pro si väčšinu technologických riešení prevzali od svojho súrodenca Haylou GT1. Oba modely spoločne zdieľajú kvalitné 7,2 mm meniče s vysokou citlivosťou, skvelé a jednoduché dotykové ovládanie, či nadpriemernú kvalitu spracovania, ktorú ocení naozaj každý majiteľ. 

xiaomi haylou gt1 pro 2
Zdroj: Cafago

Model „Pro“ taktiež ponúka najmodernejšie bezdrôtové pripojenie Bluetooth 5.0, ktoré zaručuje stabilnejšie pripojenie do 10 metrov od zariadenia, ale prispieva aj ku lepšej životnosti batérie, ktorá ma v tomto prípade až neuveriteľných 800 mAh (nabíjací box). Vďaka tomuto boxu narastá celková výdrž slúchadiel až na 26 hodín. Skvelou správou je aj odolnosť na úrovni IPX5, ktorá zaručuje chod slúchadiel aj v prípade mierneho dažďa, potu, či postriekania vodou. 

xiaomi haylou gt1 pro
Zdroj: Cafago

Paradoxom však je, že za nadpriemernú výdrž batérie a takmer 2-násobnú výdrž oproti bežnému modelu, si výrobca nepýta nehorázny príplatok. Model Haylou GT1 Pro totižto vyjde záujemcov len o pár eur naviac oproti bežnému modelu, pričom model Pro môžte aktuálne kúpiť už za skvelých 23,68 eur s bezplatnou dopravou. 

Slúchadlá Xiaomi Haylou GT1 Pro za skvelú cenu nájdeš na Cafago.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close