TIP REDAKCIE

Keď na kvalite zvuku záleží. Tieto značkové slúchadla JBL môžeš získať výrazne lacnejšie ako inokedy

Patríš medzi milovníkov hudby? Ak si odpovedal kladne tak by si mal spozornieť, dávame ti do pozornosti tieto značkové slúchadla od JBL, ktoré môžeš aktuálne kúpiš za „babku“.

JBL slúchadlá vo výpredajovej akcii nájdeš tu

JBL T180A slúchadla pre náročných

Slúchadla JBL T180A  kúpiš aktuálne v limitovanej ponuka za neuveriteľných 14.99€ za podmienky využitia zľavového kupónu „UU026“. Teda vo viac ako 40% zľave. Slúchadla ponúkajú independenciu 16 ohm, frekvenčný rozsah 20Hz-22KHz, senzitivitu 105dB, ovládač vrátane mikrofónu či technológiu potlačenia okolitého zvuku.

Zdroj: produktová fotografia

 

Okrem toho slúchadlá disponujú vstavaným mikrofónom vrátané univerzálneho tlačidla na ovládanie hovorov vďaka čomu ich využiješ aj na prípadné hands-free telefonáty.

Zdroj: produktová fotografia

Ak ťa slúchadla zaujali tak ich nájdeš v obchode Cafago.com kde sú aktuálne dostupné s lákavou cenovkou 14.99€ spolu aj s poštovným. PS: ponuka je však limitovaná preto Ti odporúčame sa poponáhľať.

Zdroj: vlastný

JBL slúchadlá vo výpredajovej akcii nájdeš tu

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tip pre vás  Hľadáš kvalitné, no zároveň lacné slúchadlá? Tieto kúsky od známeho JBL ťa určite nesklamú
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close