TIP REDAKCIE

Štýlové JBL slúchadla za menej ako 9€! Áno aj to sa dá

Milovníci hudby by mali spozornieť. Vďaka exkluzívnej spolupráci s e-shopom Cafago.com Vám prinášame zľavu na značkové JBL slúchadla (model C100SI), ktoré za podmienky využitia kupónu „UU086“ Vás budú stáť len 8.68€.

JBL Slúchadla

Slúchadla ponúkajú 9mm menič s citlivosťou 100±3 dBSPL, ktorý poskytuje nadpriemerné basy typické práve pre značku JBL. Frekvenčný rozsah slúchadiel je 20 – 20Khz.

Zdroj: produktová fotografia

Dĺžka kábla je 120 centimetrov pričom je upravený špeciálnou ochrannou vrstvou.

Zdroj: produktová fotografia

Zároveň slúchadlá je možné využívať aj ako hands-free. Na kábli nájdeme vstavaný mikrofón a tlačidlo, s ktorým je možné okrem ovládania hudby ovládať aj hovory.

Zdroj: produktová fotografia

Ak Vás tieto slúchadla zaujali tak ich nájdete na odkaze nižšie. PS: nezabudnite v košíku aktivovať kupón  „UU086“. Platí len do konca mesiaca.

Zdroj: vlastný

JBL Slúchadla

Zdroj: via Cafago.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tip pre vás  Toto sú 4 najlepšie smartfóny z Číny pod 200€, ktoré by ste nemali prehliadnuť pri kúpe nového telefónu
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close