APLIKÁCIE A HRYSponzorovaný obsah

Sleduj hokej v mobile cez TVSlovakia

Keďže sa hrajú tie majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji a bezpochybne nájdeme aj medzi nami niekoľko fanúšikov, tak sme sa rozhodli priniesť tip na aplikáciu, vďaka ktorej si budete môcť pozrieť online prenos aj cez váš mobilný telefón.  

Aplikácia nesie názov TVSlovakia, avšak dávajte si pozor v obchode ich nájdete viacero pod rovnakým názvom, avšak len táto dokáže prehrávať komerčné stanice, ako sú RTVS, Markíza, JOJ, Wau,… prostredníctvom ostatných spustíte len lokálne televízie ako TV Bratislava, TV Pezinok a podobne.

Samotné prostredie aplikácie je veľmi jednoduché a intuitívne. Na začiatku vás privíta „otravná“ reklama, ale v ďalších krokoch v aplikácii je výrazne obmedzená. V podstate ak nebudete nonstop prepínať z jedného kanálu do druhého tak ju ani nezaregistrujete. Čo sa týka výberu staníc na výber budete mať všetky slovenské stanice ako sme už vyššie spomínali, ale dostupné sú aj zahraničné televízie, v rámci ktorých nájdete stanice zamerané na šport, módu,…

TV Online - po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu
TV Online – po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close