APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoWindowsWindows 10 Mobile

Slack (Beta) dostáva viacero opráv

Ak niekto nepoznáte aplikáciu Slack, tak ide o veľmi dobrú organizačnú aplikáciu, ktorá slúži na efektívnu a jednoduchú konverzáciu v rámci pracovnej skupiny. Appka vám umožňuje jednoduché manažovanie konverzácii, zdieľaní súborov a mnoho ďalšieho.

Windows 10 verzia aplikácie je oficiálne stále nedokončená a ide o beta verziu. O to usilovnejšie ale vývojári pracujú na dokončení finálnej verzie a každú chvíľu vypúšťajú aktualizácie.

Nová verzia Slack 2016.517.1617.0 zahŕňa tieto zmeny:

Opravené: Viacerí ľudia sa nemohli dostať do aplikácie cez SSO. Vývojári vymysleli pre takýchto užívateľov alternatívny spôsob.
Opravené: Malý počet užívateľov sa nemohol dostať do aplikácie, lebo tá stále zabúdala ich identitu.
Opravené: Občasná chyba, keď ste nemohli napísať priamu správu inému členovi teamu, ak ste s nim nemali žiadnu komunikačnú históriu.

Ide o malú aktualizáciu, ale aj tá nám dokazuje, že vývojári sa starajú o napredovanie aplikácie. Slack je s ostatnými sociálnymi aplikáciami malým hráčom ale čoraz viac obľúbenejším, hlavne čo sa týka pracovných konverzácii.

Ak chcete Slack vyskúšať, tak ho môžete nájsť TU.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close