SpravodajstvoXiaomi

Trápi Ťa slabý WiFi signál v domácnosti? Tento Xiaomi Mijia repeater môžeš mať za menej ako 8€! PS: ponuka je časovo limitovaná

Nedostatočný WiFi signál býva častokrát problémom v mnohých domácnostiach a to hlavne ak bývate vo väčšom byte alebo dome kedy väčšina z nás má router umiestnený v obývačke odkiaľ signál nedosiahne všade. Práve preto ti dávame TIP na aktuálne prebiehajúcu akciu na WiFi Mijia repeater od Xiaomi, ktorý aktuálne stojí menej ako 8€. Akcia je však časovo limitovaná.

Xiaomi Mijia WiFi 300Mbps Amplifier 2

Xiaomi Mijia repeater funguje na veľmi jednoduchom princípe, stačí ho zapojiť do zdroja energie a následne pripojiť na domácu WiFi sieť. Následne sa Vám v rámci nastavení počítača zobrazí nová WiFi sieť, na ktorú sa pripojíte.

Zdroj: produktová fotografia

Maximálna prenosová rýchlosť tohto reapeatera je až do 300Mbs. Frekvencia rozsahu MHz je WiFi 2.4GHz / 2400-2483.5mhz.

Zdroj: produktová fotografia

Ak ťa tento repeater zaujal tak dlho neváhaj. Je dostupný totiž aktuálne za menej ako 8€, ale ponuka je časovo limitovaná. V inom prípade si za neho budeš musieť priplatiť ďalšie 4€.

Zdroj: vlastný

Xiaomi Mijia WiFi 300Mbps Amplifier 2

Zdroj: vlastný

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tip pre vás  Výsledky testovania z AnTuTu jednoznačne hovoria, že Xiaomi Redmi K20 je najvýkonnejším smartfónom na trhu
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close