APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoTECHNOLÓGIE

Skype pre web pridáva podporu volaní na mobilné telefóny a pevné linky

Už je tomu istý čas, čo Microsoft sprístupnil Skype aj pre webové prehliadače. Doterajšia webová verzia však neobsahovala všetky potrebné súčasti – nedalo sa s ňou dovolať na mobilné zariadenia a ani pevné linky. Microsoft už tento nedostatok, ktorý pretrvával nejaký ten rok, opravil.

Na to, aby ste mohli volať cez Skype pre webové prehliadače, je potrebné mať Skype účet, dobitý kredit na účte alebo predplatené minúty. Následne je možné volať v rámci všetkých krajín ako normálne z desktopového Skype-u.

Medzi ďalšiu novinku je možné zaradiť aj pridanie notifikácií, takže užívatelia si už nebudú musieť stále kontrolovať okno, pribudla taktiež možnosť pozerať YouTube videa priamo v kontextovom okne, takže už nie je nutné otvárať novú kartu v prehliadači. Webová verzia taktiež dovoľuje pridať do chatu ľudí, ktorí ešte nemajú vytvorený účet na Skype.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close