ANDROIDAPLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoWindows

Skype sa chce stať medzi platformovou SMS aplikáciou. Najnovší update prináša hlbšie prepojenie PC a smartfónu

Skype sa pomaly, ale isto stáva viac „textovou“ aplikáciou čoho dôkazom je aj posledná aktualizácia, ktorá zavítala do jej Preview verzie.

Najnovšia aktualizácia prináša do aplikácia funkciu „SMS Connect“, ktorá umožňuje odosielanie SMS správ prostredníctvom vášho PC alebo Macu.

Funkcia SMS Connect je dostupná vo verzii aplikácie 8.29.76.16, ktorá je však uvoľňovaná postupne. Preto ak ju ešte nemáte dostupnú tak nezúfajte, stane sa tak čoskoro. Nezabudnite si však do smartfónu stiahnuť preview verziu aplikácia pre Android smartfóny a v rámci desktop aplikácie prehodiť si klasickú verziu do preview prostredníctvom Nastavení.

Skype preview nastavenia
Zdroj: vlastný

Okrem toho Skype dostane čoskoro funkciu nahrávania hovorov. Konkrétne by mala byť dostupná od 27.8. kedy by Microsoft mal začať s jej postupným uvoľňovaním.

Mimochodom obdobnú funkciu nedávno priniesol aj natívny správa SMS od Androidu.

Skype Beta
Skype Beta
Developer: Skype
Price: Free

Skype
Skype
Developer: ‪Skype‬
Price: Free

Zdroj: via WindowsCentral.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close