APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoWindows 10 Mobile

Skype Preview dostupný pre Výročnú aktualizáciu Windows 10 Mobile

Ak ste si náhodou nepostrehli, tak od včerajšieho dňa je dostupná Výročná aktualizácia Windows 10 Mobile spolu s ktorou prišla aj nova preview verzia aplikácie Skype, ktorá priniesla viacero noviniek.

Čo je nového v preview verzii aplikácie Skype

Medzi najvýznamnejšie novinky patrí napríklad kompletný redizajn rozhrania aplikácia a výhody plynúce z Univerzálnych aplikácií – teda prepojenie  medzi mobilnými zariadeniami a PC. Medzi novinkami, ktoré je možné využívať je napríklad celá história konverzácie s priateľmi, podpora skupinových video hovorov, nové emotikony, ale to najvýznamnejšou novinkou je možnosť odpisovania na správy z prostredia notifikácií bez potreby otvorenia samotnej aplikácie.

Aplikáciu je možné stiahnuť prostredníctvom QR kódu nižšie, resp. viacerým sa aplikácia nainštalovala automaticky ako súčasť Výročnej aktualizácie Windows 10 Mobile.

skype preview QR kod

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close