APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Skype dostal v novej aktualizácii vylepšený dizajn a pár nových funkcií

Microsoft testuje nový upravený dizajn pre Skype. Spoločnosť oznámila, že tento update je dostupný pre užívateľov v programe Windows Insider. Rovnako dodali, že sa dá získať na počítačových, ale aj na mobilných zariadeniach. Čo sa týka UI, aktualizácia neprináša veľmi veľké zmeny. Je však veľmi pravdepodobné, že to je len príprava na nový dizajn, ktorý sa nedávno dostal na Android a iOS zariadenia.

zdroj: mspoweruser.com

Keď sa dobre pozriete na nový dizajn, všimnete si, že sa Microsoft zbavil tzv. “hamburger“ menu. Profilová fotka, profilové informácie a všetko, čo bolo v tomto menu sa presunulo do hlavičky bočného panela. Po kliknutí na profilovú fotografiu si môžete zmeniť rôzne detaily ako napríklad – Bio, nálada atď. Stránka s nastavenia si rovnako prešla úpravou a už jej samotné zobrazenie vyzerá lepšie na veľkých obrazovkách. Grafické úpravy neminuli ani samotný chat. Tak isto bolo presunuté vytáčanie, ktoré sa teraz otvára v novom okne.

zdroj: mspoweruser.com
zdroj: mspoweruser.com

Jednou z nových funkcií, ktorá prišla, je podpora zdieľania. Skype je konečne súčasťou systému zdieľania vo Windows 10. To znamená, Že odteraz môžete zdieľať čokoľvek z hociktorej aplikácie do Vašej Skype konverzácie. Okrem toho tiež prišla možnosť reagovať na správy, ako môžeme vidieť aj na Facebook-u.

zdroj: twitter.com

zdroj: mspoweruser.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close