SpravodajstvoTIP REDAKCIEXiaomi

Skvelý tip na darček: Elektrická zubná kefka Xiaomi Mijia Sonic T300

Jemná pokroková sonická technológia čistenia zubov je dostupnejšia, ako kedykoľvek predtým

Hľadáte perfektný darček pre vašu polovičku, ktorý sa zíde naozaj každému, no zároveň naň neminiete pol výplaty? Ak áno, máme pre vás naozaj perfektného adepta na kúpu, ktorý by v modernej domácnosti určite nemal chýbať. 

Sonickú zubnú kefku Xiaomi Mijia Sonic T300 iba za 20 eur nájdeš na Cafago.com

Elektrická zubná kefka Xiaomi Mijia Sonic T300

Sonická elektrická zubná kefka z výrobne Xiaomi, model Mijia Sonic T300, ktorá je v našich končinách známa aj ako iba Xiaomi Mi Sonic, patrí medzi najlepšie dostupné elektrické zubné kefky na trhu. Jej najväčšími prednosťami sú pochopiteľne jemná pokroková sonická technológia čistenia, ktorá je šetrná k zubom a citlivým ďasnám, pričom zabezpečuje dokonalé očistenie vášho chrupu.

xiaomi mijia sonic t300
Zdroj: Produktová fotografia

Vysokoúčinný motor

Dokonalé očistenie má na starosti najmä vysokoúčinný magnetický levitačný motor s vysokou frekvenciou vibrácií až 31 000 krát / min a silným krútiacim momentom. Pochopiteľne, výkonný motorček nie je jediná súčasť kefky, ktorá zabezpečuje samotné čistenie. Ďalšou hlavnou súčasťou je kefa s vysokou hustotou štetín značky Dupont, ktoré neškrabú ďasná a nepoškodzujú zubnú sklovinu, pričom samozrejme dokonale čistia aj tie najnedostupnejšie priestory v ústach a medzi zubami. 

xiaomi mijia sonic t300 3
Zdroj: Produktová fotografia

Až 3 režimy čistenia a skvelé nabíjanie

Vďaka širokej ponuke čistiacich režimov sa nemusíte obávať toho, že vám kefka nebude sedieť. Dva predvolené režimy štandard a jemný môžete doplniť aj o vlastný režim, ktorý si prispôsobíte vašim potrebám. Na záver treba vyzdvihnúť aj vodotesnosť na úrovni až IPX7, čiže sa nemusíte obávať jej poškodenia pod prúdom vody. Spomenúť ale treba aj naozaj skvelú batériu, ktorá pri bežnom používaní vydrží niekoľko týždňov. Zároveň disponuje rýchlym nabíjaním pomocou USB Type-C kábla, ktorý nabije batériu iba za pár hodín. 

xiaomi mijia sonic t300 4
Zdroj: Produktová fotografia

 Sonickú zubnú kefku Xiaomi Mijia Sonic T300 nájdete za najlepšiu cenu na e-shope Cafago.com, ktorý ju momentálne v rámci výpredaja ponúka už za 20,58 eur s dopravou zdarma. Len pre porovnanie, za identickú kefu by ste v našich končinách zaplatili viac ako 30 eur. 

Sonickú zubnú kefku Xiaomi Mijia Sonic T300 nájdeš na Cafago.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close