TIP REDAKCIEXiaomi

Skvelý gadget, ktorý ťa „neprebudí“ zo spánku a zároveň ťa ochráni pred okopanými prstami – Xiaomi Mijia nočné svetlo za menej ako 10€

Určite to poznáš, prebudíš sa uprostred noci a jednoducho musíš ísť na WC či sa napiť vody. Najhoršie na tom je, že bez svetla ďaleko nezájdeš, teda ak nechceš mať okopané prsty na nohách.

Xiaomi Mijia Nočná lampa

Nuž, aj na toto existuje riešenie – nočná lampa, ktorá reaguje na pohyb vďaka vstavanému senzoru a zároveň vyžaruje akurát dostatok svetla na to, aby si sa „neprebral“ z tuhého spánku a zároveň, aby si trafil do cieľa a naspäť do postele.

My ti teraz dávame do pozornosti aktuálne prebiehajúcu akciu na renomovanom e-shope Lightinthebox.com kde aktuálne môžeš zakúpiť nočnú lampu Xiaomi Mijia, ktorá sa aktivuje hneď ako zaeviduje pohyb pred senzorom.

Zdroj: Youtube (My Radiator)

Svetelnosť tejto lampy je 0,7lm čo znamená, že pod ňou nebudete určite  čítať žiadne noviny či časopis, ale poskytne vám dostatok osvetlenia, na to aby si prešiel bez ujmy cez tmavú miestnosť. Senzor je poháňaný klasickými batériami, ktoré nájdeš v každom supermarkete. Následne ho len „pricapíš“ na stenu podľa svojich potrieb. Napríklad do dlhej chodby či do kúpeľne, WC alebo kuchyne.

Ak ťa toto drobné a lacné zariadenie zaujalo tak ho nájdeš na odkaze nižšie. 

Xiaomi Mijia Nočná lampa

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close