SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Skvelé bezdrôtové slúchadlá Redmi AirDots sú aktuálne dostupné za menej ako 21 eur.

True Wireless Stereo slúchadlá s tak skvelým odhlučnením jednoducho lacnejšie nenájdeš

Chceš sa konečne zbaviť klasických káblových slúchadiel a zároveň chceš posunúť počúvanie hudby na úplne inú úroveň? Bezdrôtové slúchadlá Redmi AirDots sú v tom prípade skvelou voľbou. Slúchadlá Redmi AirDots sú takmer identickým derivátom slúchadiel Xiaomi AirDots, ich jedinými je iná farba a v prípade slúchadiel od Redmi – nižšia cenovka, ktorá aktuálne padla na historické minimum. 

Slúchadlá Redmi AirDots nájdeš v ponuke e-shopu Cafago.com

Najnovšie štandardy

Slúchadlá Redmi AirDots sú naozaj výnimočným kúskom na trhu. Za necelých 21 eur totižto ponúkajú nie len True Wireless Stereo, ale aj najnovší bezdrôtový štandard Bluetooth 5.0, či aktívne odhlučňovanie okolitého zvuku pomocou technológie DSP

xiaomi redmi airdots_opt
Zdroj: Cafago

Ďalším ťahákom sú určite minimálne rozmery slúchadiel, ako aj samotného nabíjacieho boxu, ktorý bezproblémovo hodíte do vrecka. S váhou iba 4,1 gramov sa z nich zároveň stávajú skvelé slúchadlá určené na takmer akékoľvek športové aktivity. 

Dostatok šťavy po celý deň

Napriek minimálnym rozmerom sa v útrobách nabíjacieho boxu a slúchadiel nachádza naozaj výkonná výbava. Potvrdzujú to kvalitné 7,2mm meniče, ako aj zabudovaná 40mAh batéria v každom slúchadle, ktorá zabezpečuje chod slúchadiel po dobu 4 hodín. Nabíjací box dokáže uskladniť ďalších 300mAh, čiže slúchadlá nabijete počas dňa minimálne dvakrát. 

redmi airdots vydrz baterie_opt
Zdroj: Cafago

Vďaka pripojeniu prostredníctvom spomínaného Bluetooth 5.0 je párovanie slúchadiel so smartfónom naozaj rýchle. Skvelou výhodou týchto slúchadiel je taktiež možnosť zapnutia Google Assistenta či Siri, jednoduchým poklepnutím po slúchadle.

redmi airdots_opt
Zdroj: Cafago

Slúchadlá Redmi AirDots má aktuálne v ponuke partnerský e-shop Cafago.com, ktorý ich v bleskovom výpredaji ponúka za naozaj fantastických 20,89 eur s dopravou zdarma. Pozor! Skladové zásoby sa vypredávajú naozaj rýchlo. 

Slúchadlá Redmi AirDots nájdeš v ponuke e-shopu Cafago.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close