Spravodajstvo​​Xbox

Skryté odkazy v promo videu pre Xbox Project Scorpio

Microsoft na svojej prezentácií na výstave E3 ukázal nové promo video pre Xbox Project Scorpio, taktiež spolu s ďalšími technickými parametrami tohto očakávaného zariadenia.

Čo je Project Scorpio?

Ide o najnovší model hernej konzoly Xbox od Microsoftu. Tento model má podporovať hranie hier v 4K rozlíšení a kompatibilitu s VR headsetmi. Project Scorpio má byť oveľa výkonnejšia konzola ako jeho konkurent Playstation 4 Pro od spoločnosti Sony. Tým pádom má byť najnovší model Xboxu najvýkonnejšou hracou konzolou na trhu.

Mike Ybarra, vice prezident spoločnosti Xbox a hernej platformy pre Windows, vo svojich tweetoch prezradil informácie o veľkostí pamätí RAM v nadchádzajúcej hernej konzole. Zariadenie má disponovať 12GB pamäťou RAM. Z toho 3GB budú vyhradené pre operačný systém zariadenia a zvyšných 9GB je určených pre hry. To by znamenalo veľké zrýchlenie najmä pri načítavaní hier. Taktiež prednedávnom spoločnosť poukázala nato, že Project Scorpio má dosahovať výkon až 6 TFLOPS.

V najnovších videách o tejto hracej konzole nám spoločnosť Microsoft zrejme nechala pár „skrytých“ odkazov. Vo videu sa na pár sekúnd objaví správa „6>4“, ktorá je napísaná na jednom zo stanov vo videu. Táto správa môže byť odkazom práve na porovnanie výkonu hernej konzoly Xbox Project Scorpion a Playstation 4 Pro. Najvýkonnejšia hracia konzola od spoločnosti Sony dosahuje o 2TFLOPS menší výkon ako Xbox Project Scorpion.

Vo videu sa taktiež nachádza ďalší skrytý odkaz. Na pódiu je napísaná správa „X10S101317“. Tento odkaz pravdepodobne odhaľuje dátum vydania tejto konzoly. Posledné číslice zrejme odkazujú na dátum 13. októbra 2017.

Samozrejme všetky tieto správy vo videu môžu byť čisto náhodné, ale pravdepodobnosť že Microsoft skryl takéto odkazy vo videu naschvál je veľmi vysoká. Dúfajme že nás Microsoft už nebude naťahovať s podobnými odkazmi, a onedlho spoznáme dátum oficiálneho predstavenia Xboxu Project Scorpio.

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (windowscentral.com)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close