Pracovné ponuky
SpravodajstvoTIP REDAKCIEXiaomi

Skoncujte so zimou vo vašom byte pomocou inteligentného ohrievača Xiaomi Smartmi Heater

Momentálne ho kúpite v unikátnej akcii iba za 197.68 eur s bezplatnou dopravou bez akýchkoľvek ďalších poplatkov pri využití kupónu "TPPAS0400".

Trápi vás nedostatočne vykurovanie vo vašej kancelárii, spálni, či obývačke? Riešením môže byť práve tento unikátny inteligentný ohrievač od spoločnosti Xiaomi, ktorý nesie označenie Smartmi Smart Heater, modelové označenie ZNNFJ07ZM. Skvelý ohrievač od populárneho výrobcu sa pýši nie len tradičným minimalistickým dizajnom, ale aj skvelou výhrevnosťou a možnosťou ovládania prostredníctvom smartfónu. Skvelou správou pre prípadných záujemcov je aj momentálne prebiehajúca akcia na e-shope TomTop.com, ktorý tento ohrievač ponúka už za 197.68 eur s dopravou bez akýchkoľvek ďalších poplatkov ako clo, či DPH, zdarma. 

Ohrievač Xiaomi Smartmi Smart Heater nájdeš na TomTop.com. PS: nezabudnite na kupón „TPPAS0400“

xiaomi smartmi smart heater 2
Zdroj: TomTop

Smartmi Smart Heater vypúšťa teplý / horúci vzduch pod 90 stupňovým uhlom, vďaka čomu zabezpečuje maximálnu výhrevnosť miestnosti. S vykurovacím výkonom až 2 000 W, ktorý zabezpečuje vysoko účinný keramický vykurovací článok PTC, zohrejete naozaj každú miestnosť.

Okamžitý nábeh ohrievania

Na maximálny výkon sa výhrevné teleso zahreje len za 10 sekúnd po zapnutí ohrievača. Teplý vzduch tak začne prúdiť takmer okamžite, pričom máte na výber z dvoch predvolených režimov vyhrievania – teplý vzduch, s výkonom 1 200 W, alebo horúci vzduch s výkonom 2 000 W. Vybrať si následne môžte až so 4 rýchlostných stupňov ventilátorov.

xiaomi smartmi smart heater 3
Zdroj: TomTop

Špecifická konštrukcia samotného ohrievača s minimalistickým dizajnom zaisťuje dostatočný prívod vzduchu aj pri využití najvyššieho výkonu. Konštrukcia zároveň aktívne znižuje prevádzkový hluk, ktorý je na úrovni 35,6 dB, čo v preklade znamená, že vedľa zapnutého ohrievača môžete nerušene spať. 

Rýchle a jednoduché ovládanie pomocou smartfónu

A čím je vlastne ohrievač Smartmi Smart Heater taký inteligentný? Spomenieme určite možnosť ovládania prostredníctvom smartfónu, no pre túto možnosť musíte ohrievač pripojiť do vašej Wi-Fi siete. Samozrejme, ohrievač je stále možné ovládať pomocou tlačidiel priamo na zariadení, ako aj pomocou ovládača, ktorý je súčasťou balenia. Ako poslednú spomenieme možnosť prepojenia ohrievača s ostatnými inteligentnými zariadeniami od spoločnosti Xiaomi, ktoré následne komunikujú medzi sebou a udržujú stabilnú teplotu vo vašom byte, či kancelárii.

xiaomi smartmi smart heater
Zdroj: TomTop

Elektrický ohrievač Xiaomi Smartmi Smart Heater je momentálne dostupný v unikátnej akcii na e-shope TomTop.com, kde je ho možné zakúpiť za skvelých 197.68 eur s dopravou bez akýchkoľvek ďalších poplatkov zdarma. 

Ohrievač Xiaomi Smartmi Smart Heater nájdeš na TomTop.com. PS: nezabudnite na kupón „TPPAS0400“

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
tip redakcie Xiaomi
Close
Close