AutáSpravodajstvo

Škoda ponúka pohľad do interiéru novej Fabie. Ako sa vám páči? Predstavená bude už o pár dní!

Štvrtá generácia modelu FABIA ďalej rozvíja nový koncept interiéru značky ŠKODA.

V druhej polovici minulého mesiaca, Škoda odkryla skice exteriéru pripravovanej Fabie. Ako môžete nižšie vidieť, tak tie sa nesú v modernom a dynamickou duchu. Spoločnosť okrem iného prezradila, že pripravovaná Fabia bude o 111 mm dlhšia a o 48 mm širšia v porovnaní so súčasným modelom auta. Čerešničkou na torte je, že batožinový kufor narastie o 50-litrov.

Škoda ukazuje interiér Fabie

Najnovšie Škoda zverejnila náhľad interiéru pripravovanej Fabie. Ako môžete vidieť nižšie, tak rovnako sa nesie v modernom a dynamickom duchu. Automobilka ďalej vyzdvihuje, že štvrtá generácia modelu ŠKODA FABIA je prvýkrát postavená na modulárnej platforme MQB-A0 koncernu Volkswagen. Vďaka tomu je možné usporiadať interiér auta tak, aby bol pre cestujúcich o niečo komfortnejší a bohatší na priestor.

Škoda Fabia_skica interieru
Zdroj: Škoda

Automobilka ďalej nový interiér popisuje slovami:

„Symetricky štruktúrovaná prístrojová doska so samostatne umiestnenou centrálnou obrazovkou infotainmentu a farbenou dekoračnou lištou podčiarkujú šírku interiéru. Charakteristická línia pod centrálnou obrazovkou kopíruje motív masky chladiča ŠKODA. Nový dizajn umocňujú veľké okrúhle bočné výduchy ventilácie, rovnako ako aj farebné prvky stredovej konzoly a vnútorné kľučky predných dvier či novo navrhnuté chrómové madlá dvier.“

Škodovka ďalej prezrádza, že centrálna obrazovka je plne dotykovou vďaka čomu je možné ovládať viac menej všetky prvky automobilu. Tiež hovorí, že obrazovkou infotainmentu môže byť pre zákazníkov spoločnosti povedomou. Dôvodom je, že ju zákazníci môžu poznať z väčších modelov značky.

Mimochodom, nová Fabia bude predstavená už 4. mája, teda o pár dní. Páči sa vám interiér pripravovanej Fabie? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close