ŠPEKULÁCIEZariadenia

Samsung hovorí, že ich skladateľný smartfón bude skôr tablet, ktorý sa vám zmestí do vrecka

Už nie je otázkou či, ale kedy. Skladateľné smartfóny sú pomaly na ceste na trh. Aktuálne vieme o viacerých výrobcoch, ktorí sa zaoberajú touto myšlienkou. Napríklad spoločnosti Microsoft, Lenovo, Huawei, Samsung a ďalší.

DJ Koh, hlava mobilnej divízie Samsungu exkluzívne pre portál CNET povedal bližšie informácie týkajúce sa skladateľného „hybridného“ zariadenia. Podľa jeho slov zariadenie ponúkne funkcie tabletu vrátane multitaskingu s veľkou obrazovkou pričom bude môcť byť zložené do veľkosti prenosného telefónu.

Popis vyššie, ktorý Koh opísal sa do veľkej miery podobá na trailer konceptu zariadenia z roku 2013, ktorý zobrazoval skladateľné zariadenie s dvomi displejmi, ktoré po rozložení vytvoria tablet.

„Keď doručíme skladací telefón, musí to byť naozaj zmysluplný pre nášho zákazníka,“ povedal Koh včera pre CNET….“ ďalej doplnil, že: „…potrebujeme skladací telefón…“.

Očakáva sa, že Samsung predstaví skladateľný smartfón v priebehu v 7. novembra počas Samsung developer konferencie.

Zdroj: TheVerge.com, úvodný obrázok: Youtube (IndVideos)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close