ŠPEKULÁCIEZariadenia

Nový patent odkrýva viac informácií o skladateľnom smartfóne z kuchyne Samsungu

Niekoľko dní dozadu sme vám priniesli informácie o tom, že CEO Samsungu, DJ Koh sa rozrozprával  pre zahraničný portál o skladateľnom smartfóne z ich kuchyne. Hovoril konkrétne o tom, že sa bude jednať o zariadenie pripomínajúce tablet, ktoré sa pohodlne zmestí do vrecka. Jeho opis tohto zariadenia pripomínal koncept hybridného zariadenia, ktorý sme mohli vidieť už v roku 2013.

Najnovšie sa do obehu dostal patent spoločnosti, ktorý potvrdzuje slová CEO spoločnosti, týkajúce sa finalizácie prác. Zároveň tento patent „flexibilný displej a metóda ovládanie ohýbateľného displeja alebo flexibilného zariadenia“ sa nesie v duchu konceptu, o ktorý sme spomínali vyššie.

Patent ukazuje zariadenie podobné tabletu, ktoré je možné v strede ohnúť a tak zložiť.

Otázkou tak už nie je či, ale kedy sa dočkáme tohto typu zariadení. Jednoznačne však na základne dnešných známych informácií môžeme tvrdiť, že spoločnosť Samsung bude s veľkou pravdepodobnosťou jednou z prvých ak nie prvá spoločnosť, ktorá prinesie na trh skladateľné hybridné zariadenie.

Špekuluje sa, že skladateľný smartfón od Samsungu by mohol byť predstavený už 7. novembra počas Samsung developer konferencie. Iné informácie zas hovoria o CES 2019.

Zdroj: MSP

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tip pre vás  Herný smartfón ASUS ROG 2 dostane do vienka displej s obnovovacou frekvenciou obrazovky 120Hz

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close