Zariadenia

Pravdepodobne to nebude Samsung, Huawei a ani Xiaomi, ale Lenovo. Skladateľný smartfón by mohol prísť už v priebehu októbra

Keď príde reč na skladateľné smartfóny tak sme mohli čítať prevažne správy o spoločnosti Samsung v spojitosti so smartfónom Galaxy X a neskôr sa spomínali aj čínski technologickí giganti Huawei a Xiaomi.

Niekoľko dní dozadu sa objavilo na internete video, ale značky úplne iného výrobcu, spoločnosti Lenovo. Video ukazovalo smartfón s plne ohybným a funkčným displejom. Video, ktoré sa šírilo niekoľko dní dozadu si môžete pozrieť nižšie.

Následne niekoľko dní na to sa na sociálnej sieti Weibo spoločnosti Lenovo objavil status, v ktorom spoločnosť ukázala spomínané zariadenie s popisom odkazujúcim na október.

Lenovo skladatelny smartfon
Zdroj: gizmochina.com

Odkazuje nejasný status Lenova na nový smartfón?

Chce spoločnosť Lenovo naznačiť fanúšikom mobilných technológií, že prinesie nový skladateľný smartfón? Tak to je otázka za milión. V každom prípade na základe minulosti môžeme hovoriť, že áno. Spoločnosť Lenovo totiž už viackrát prostredníctvom „nejasných“ statusov odkazovala na nové smartfóny, napríklad na zariadenie Z5 a ďalšie, ktoré boli krátko nato aj oficiálne predstavené.

Zdroj: Weibo via Gizmochina.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close
Pracovné ponuky