TECHNOLÓGIEZaujímavosti

Smartfóny so skladateľným displejom sú na spadnutie. Toto je ďalší patent, ktorý nasvedčuje novej „dobe“

Už to prichádza! Skladateľné smartfóny sú pomaly, ale isto tu. Nasvedčuje tomu viacero patentov jednotlivých výrobcov spoločností ako  Samsung, Lenovo, Microsoft, a ďalších.

Najnovšie sa však na svetlo sveta dostal patent spoločnosti, ktorá sa nezaoberá výrobou smartfónov, ale výrobou príslušenstva. Konkrétne mobilných obalov a krytov. Patent nižšie ukazuje viacero možností riešení mobilných obalom a krytov. Pozrieť si ich môžete nižšie.

Spoločnosť OtterBox, ktorá si dala patentovať ochranné kryty a obaly pre skladateľné smartfóny patrí medzi najväčších dodávateľov ochranných krytov v rámci Ameriky. Dodáva kryty a obaly hlavne pre spoločnosti Apple, Google, HTC, LG, Motorola, Nokia, OnePlus a Samsung.

Zdroj: MSP

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close