ZariadeniaZaujímavosti

Skladací smartfón od Samsungu nebude vôbec lacný špás. Galaxy X má stáť až skoro 2000€

Kórejská spoločnosť Samsung pripravuje veľmi zaujímavý vlajkový smartfón, ktorý by mal zároveň patriť medzi jeden z najviac revolučných mobilných telefónov na svete vôbec. Pripravovaná novinka však bude mať meškanie a aj napriek tomu, že niektoré zahraničné médiá sa domnievali, že Samsung svoj súpersmartfón predstaví ešte do konca tohto roka, aktuálne úniky nasvedčujú tomu, že kvôli náročnému výrobnému procesu, Samsung novú vlajkovú loď predstaví až v budúcom roku.

Samsung Galaxy X môže zmeniť celý dizajn smartfónov

Kórejský Samsung má v pláne predstaviť revolučný smartfón so sklápacím displejom. Vďaka tomu tak môže byt uhlopriečka obrazovky oproti iným smartfónom oveľa väčšia, keďže bude možné displej vyklápať. Aktuálne tento pripravovaný smartfón poznáme pod označením Samsung Galaxy X, no v skutočnosti zatiaľ nie je jasné, ako bude novinka vyzerať a ako sa bude presne volať.

Spoločnosť Samsung by mala smartfón Galaxy X predstaviť už začiatok nového roka. Novinka však nebude vôbec lacná a jej cena by mala byť približne 1800 amerických dolárov, čo tento smartfón môže posunúť na prvé priečky rebríčka TOP najdrahších masívne vyrábaných smartfónov na trhu. Samsung nie je jediný, kto chce prísť s kožou na trh. Čínsky Huawei už taktiež avizoval príchod vlastného smartfónu so sklápacím displejom a dokonca má spoločnosť ambíciu predbehnúť Samsung a predstaviť tento smartfón ešte pred kórejským gigantom.

Zdroj: droid-life.com, úvodný obrázok: Droid-life.com

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.
Close
Close