SamsungSpravodajstvo

Skladací Samsung Galaxy Fold zažije svoj „návrat“ už v júli, naznačil to jeden z vrcholných predstaviteľov

Skladací smartfón Samsung Galaxy Fold zrejme zažije svoj opätovný návrat už v ďalšom mesiaci. Naznačil to totižto jeden z vrcholných predstaviteľov juhokórejského giganta. O novinkách informoval ako prvý zahraničný portál newstomato.com.

Veľké problémy so skladačkou

Prvý skladací smartfón od Samsungu si odžil veľkú slávu, ako aj obrovský pád, a to v naozaj krátkom časovom úseku odkedy boli prvé vzorky smartfónov rozposlané redaktorom a známym osobnostiam po celom svete. Celú obrazovku pokrývala špeciálna ochranná vrstva, ktorá sa ale dala z neznámych príčin odstrániť. Následkom odstránenia však vznikali obrovské problémy s displejom, no to údajne nebol jediný dôvod, prečo Samsung stiahol predaj svojho zariadenia a pustil sa do jeho vylepšovania a opráv. Problémy sa objavili vo viacerých, bližšie nešpecifikovaných oblastiach, no po dlhých mesiacoch to vyzerá tak, že Samsung konečne vykonal všetky potrebné zmeny.

Konferencia bude zvolaná čo najskôr

Návrat smartfónu Galaxy Fold je údajne naozaj za rohom. Vrcholný predstaviteľ spoločnosti Samsung, Kim Dong-jin, totižto uviedol, že už čoskoro zvolá a zorganizuje konferenciu pre médiá z celého sveta, kde bude opätovne predstavený Galaxy Fold. Ten by sa mal údajne dostať na trh už v ďalšom mesiaci, čiže v júli.

Chceš sa o skladacom smartfóne od Samsungu dozvedieť viac? Všetky informácie a novinky ohľadom prvej skladačky z Južnej Kórey nájdeš na našom webe!

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close
Pracovné ponuky