SamsungSpravodajstvo

Skladací Samsung Galaxy Fold bude údajne znovu-predstavený už o pár dní na IFA 2019

O neočakávanom dátume predstavenia informovali juhokórejské médiá

Prvý skladací smartfón z výrobne juhokórejského Samsungu bude údajne znovu-predstavený už 6. septembra na svetovej výstave IFA 2019, ktorá sa bude konať už o niekoľko dní v nemeckom hlavnom meste Berlín. O odhalenom dátume predstavenia skladačky Galaxy Fold ako prvé informovali juhokórejské médiá, ku ktorým sa neskôr pridal aj renomovaný portál Techradar.com.

Neočakávaný návrat

Spoločnosť Samsung o „druhom“ predstavení svojho skladacieho smartfónu Galaxy Fold informovala ešte v júni tohto roka, kedy však zverejnila iba mesiac, konkrétne september. Ako uvádza juhokórejský technologický portál, predstavenie Galaxy Fold bolo spočiatku naplánované na koniec septembra, no Samsung svoje rozhodnutie časom zmenil.

Do predaja sa dostane už v septembri

Juhokórejský portál taktiež spomenul, že prvé kusy vynoveného Galaxy Fold sa do predajní dostanú už behom septembra. Bohužiaľ, skladačka bude najprv dostupná iba v domácej Južnej Kórei. Oficiálny dátum dostupnosti v ostatných končinách zatiaľ známy nie je. Pre možných záujemcov z iných kútov sveta to teda môže znamenať, že si na svoj vysnívaný smartfón budú musieť počkať niekoľko týždňov navyše, v horšom prípade aj niekoľko mesiacov.

Chceš vedieť viac o skladacom smartfóne Galaxy Fold z výrobne Samsungu? Všetky potrebné informácie nájdeš na našom webe!

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close