APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoWindows 10 Mobile

Dostupná je Microsoft Print 3D aplikácia. Pre všetky platformy | APLIKÁCIE

Microsoft Print 3D aplikácia je konečne dostupná pre všetky platformy, vrátane tej mobilnej. Dostupná je v Windows obchode pre všetkých používateľov.

Print 3D aplikácia je nová aplikácia pre Windows 10 PC, Windows 10 Mobile zariadenia, HoloLens ako aj Xbox, ktorá umožňuje prezeranie ako aj zachytenie predmetov a vytlačiť  z nich 3D model prostredníctvom 3D builder-a.

Aplikácia tak isto umožňuje aj vytváranie samotných 3D modelov v podstate od nuly. V rámci rozhrania aplikácie je dostupných viacero  unikátnych tvarov, ktoré vám v tom k tomu dopomôžu. V prípade ak nedisponujete doma 3D tlačiarňou tak je možné tento model poslať jednotlivej službe ktorá sa fyzicky postará o jeho vytlačenie.

Aplikáciu stiahnete prostredníctvom odkazu nižšie. PS: podporuje viacero formátov, od BMP, JPG, PNG či TGA súbory.

Print 3D
Print 3D
Developer: ‪Microsoft Corporation‬
Price: Free

Zdroj: vlastný, Windows Store

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close